Pobyt Chorvatsko 2017

  

Vážení klienti,

pro kalendářní rok 2017 jsme pro Vás spolu s příbramskou cestovní kanceláří AŠA opět připravily nabídku rodinného pobytu s plaváním v Chorvatsku v městečku Novi Vinodolski ve velmi příjemném hotelu přímo u pláže. Čeká Vás bohatý a zajímavý program pro děti i rodiče, vstřícný personál hotelu i skvělý tým naší Lodičky .

TERMÍN: 16. 6. 2017 (pátek)    25. 6. 2017 (neděle)

CHORVATSKO – NOVI VINODOLSKI

Historické městečko Novi Vinodolski leží na úpatí pohoří Mala Kapela v oblasti Crikvenicko-vinodolské riviéry přímo naproti ostrovu Krk, který chrání pobřeží před silnými větry a zaručuje tak klidné moře. V místech dnešního městečka stávala již v době před naším letopočtem římská osada. Pro svůj starobylý ráz města, malebnou polohu a v neposlední řadě vzhledem k nádhernému pobřeží s plážemi a promenádami je Novi Vinodolski oblíbeným turistickým letoviskem.

HOTEL  LIŠANJ

Hotel se nachází cca 200 m od centra, přímo na břehu moře. Pláže jsou zde oblázkové, betonová mola a částečně pískové. K vybavení hotelu patří restaurace, bar, krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou, venkovní bazén s mořskou vodou, brouzdaliště a venkovní dětský koutek se skluzavkou a prolézačkami a hernička uvnitř hotelu. Za poplatek je možno využít fitness, saunu, masáže, tenisové kurty, multifunkční hřiště na volejbal, fotbal nebo basketbal, minigolf, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje:

 • dopravu klimatizovaným autobusem
 • 7x ubytování
 • 7x polopenzi
 • 6 lekcí plavání s dětmi ve vnitřním bazénu s mořskou vodou
 • v případě zájmu masáže dětí
 • 6x dopolední  aquaerobik pro rodiče ve vnitřním bazénu
 • hlídání dětí v době aquaerobiku
 • denně výtvarná dílna pro děti
 • ručníky na pokoji
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • pobytovou taxu – dosp. os. 300,-Kč/pobyt, dítě 12-18 let 150,-Kč/pobyt
 • cestovní zdravotní pojištění klienta – možno zařídit v CK (doporučujeme)

Cena:

Slevy:

 • Při obsazení pokoje 2 osobami platícími základní cenu: 2 děti do 6 let nebo 1 dítě do 12 let platí pouze 4850,-Kč/dítě (cena včetně dopravy, přistýlky, stravy a programu)

Příplatky: Pokoj na mořskou stranu 690,-Kč/pobyt, možnost zapůjčení lednice 700,-Kč/pokoj pobyt, možnost zapůjčení ventilátoru 400,-Kč/pokoj/pobyt, možnost dokoupení nápojů k večeři (pivo, víno, limonády, džusy bez omezení) za 14Euro/osobu/pobyt.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 až 2 přistýlek s vlastním sociálním zařízením a balkonem, vybavené TV-SAT

Stravování:

Polopenze –  bohaté švédské stoly (snídaně, večeře), výborná chorvatská a mezinárodní kuchyně.

Doprava:

Zájezdovým autobusem, odjezd z ČR v pátek ve večerních hodinách a příjezd do střediska dopoledne následujícího dne. Návrat do ČR v neděli dopoledne.

Možnosti fakultativních výletů:

Pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem, např. do národního parku Plitvická jezera, národního parku Severní Velebit, dále na ostrov Krk a další.

Způsob přihlášení:

Předběžnou rezervaci pobytu lze provést již od dnešního dne mailem nebo osobně. Závaznou přihlášku a smlouvu, kterou obdržíte po předběžné rezervaci, je třeba odevzdat co nejdříve a zároveň uhradit zálohu ve výši 4000,-Kč za dospělou osobu a 2000,-Kč za dítě (zálohu, prosíme, plaťte v hotovosti). Informace k placení převodem zájemcům zašleme. Při přihlášení je možné si dohodnout cestovní pojištění (dospělý 198,-Kč a dítě 99,-Kč/na týden), které zahrnuje také pojištění stornopoplatků, což doporučujeme. Doplatek je pak nutné uhradit do data uvedeného ve smlouvě.

Upozorňujeme, že kapacita hotelu je omezena, doporučujeme proto včasné přihlášení.

Těšíme se na Vás

Milada Frantíková a Vlasta Kropáčková

Studio Lodička