LETNÍ PLAVÁNÍ

LETNÍ PLAVÁNÍ ZAČÍNÁ JIŽ ZÍTRA

Plavat během léta budeme v hotelu Castle Residence v Tróji (více o tomto bazénu najdete na našich stránkách). Plavání se uskuteční  vždy v úterý dopoledne v těchto termínech:  11. 7., 18. 7., 1. 8., 8. 8., 15. 8., 22. 8., 29. 8. 2017.

K odpočinku můžete po plavání využít místní restauraci s dětským koutkem, se zahrádkou a dětským hřištěm. Parkovat můžete v areálu hotelu.

Cena lekce při úhradě celého kurzu je 270,-Kč, při placení jednotlivých lekcí je cena 310,-Kč za lekci. Kurz bude mít celkem 7 lekcí a jeho celková cena je 1890,-Kč. V případě, že chcete využít jen jednotlivé lekce, je třeba se dopředu nahlásit s přesným datem, na který se objednáváte, nebo si můžete o víkendu napsat SMS na tel. číslo 737282925, zda je dané úterý volno. Přednost v umístění do lekcí mají ti, kdo se přihlásí na celý kurz.

Rozdělení dětí do skupinek provedeme až na základě počtu a věku přihlášených dětí. Čas Vaší lekce vám napíšeme vždy v neděli před danou lekcí.

Těšíme se, že budeme i v létě společně procvičovat plavání a užívat si spoustu zábavy a radosti, které pobyt v bazénu přináší. 🙂

Milada a Vlasta